Naturalne sposoby zapobiegania rakowi piersi

Tak więc z całego tego harmidru, który rozbrzmiewa co roku w październiku, pochłaniając energię wspierających go kobiet i ich ciężko zarobione pieniądze, w rzeczywistości na wynika nic, co by eliminowało przyczyny tej niszczycielskiej choroby. Zamiast tego, dobre intencje kobiet i płynące z głębi serca życzenia, aby znaleźć przyczynę i lekarstwo na tę chorobę, są zawłaszczane przez wielkie ponadnarodowe korporacje, które namawiają je do stosowania toksycznych leków i metod diagnostycznych powodujących w rzeczywistości jeszcze więcej przypadków raka piersi. Czy znalezienie bezpiecznych, nietoksycznych sposobów leczenia i metod diagnostycznych jest w rzeczywistości dla nich korzystne?

Kobiety mogą same wiele zrobić, aby eliminować raka piersi. Epidemia raka piersi nie jest wcale taka tajemnicza. Raka powoduje toksyczna żywność, toksyczny styl życia, toksyczne leki i toksyczne techniki diagnostyczne. Korporacje zainteresowane są tylko w powiększaniu zysków i rozszerzaniu kontroli zaś rzeczywiste rozwiązania tego problemu w ogóle ich nie interesują.

Gdy znów rozpocznie się miesiąc Świadomości Raka Piersi, kobiety powinny zainwestować swój czas i pieniądze w inne projekty, inicjatywy i sposoby leczenia – takie, które naprawdę mogą coś zmienić.

Oto kilka porad, które kobiety mogą wprowadzić w życie od razu, tworząc własny program zapobiegania rakowi piersi:

  1. Zacznij się odżywiać Optymalnie
  2. Usuń ze swojego otoczenia przemysłowe środki czystości i toksyczne, ogrodowe pestycydy – zastąp bezpiecznymi, które podlegają biodegradacji.
  3. Pij czystą, filtrowaną wodę.
  4. Odmawiaj poddania się terapiom hormonalnym, takim jak pigułka antykoncepcyjna lub hormonalna terapia zastępcza [stosowana po menopauzie] – mogą one wywołać i ułatwić rozwój raka piersi.
  5. Szukaj naturalnych sposobów odzyskiwania równowagi hormonalnej.
  6. Odtruj organizm i zredukuj stres.
  7. Zainteresuj się bezpiecznymi technikami diagnostycznymi, takimi jak termografia, zwłaszcza, kiedy jesteś już po menopauzie.

Zamiast pozwalać kierującym się własnym interesem wielkim korporacjom oraz innym zainteresowanym agendom ustalać program działania należy wykorzystać Miesiąc Świadomości Raka Piersi do informowania kobiet o prawdziwych przyczynach, sposobach zapobiegania oraz efektywnych metodach leczenia raka piersi, a także pobudzenia ich do działania.

Sherrill Sellman

O autorce:
Sherrill Sellman jest psychoterapeutką, wykładowcą, promotorem zdrowia kobiecego oraz autorką bestsellerowej książki Hormone Heresy: What Women Must Konw Aburt Their Hormones (Hormonalna herezja – co kobiety powinny wiedzieć o swoich hormonach). Współpracuje jako autorka artykułów z wieloma międzynarodowymi magazynami w sprawach zdrowia kobiecego.

Z Sherrill skontaktować się można przez e-mail: info@ssellman.com lub przez jej stronę internetową, drsherrillsellman.com. Również poprzez jaj stronę internetową zamówić można jej książkę i inne materiały edukacyjne.

Przełożył Michał Berski


Artykuł jest przedrukiem (za zgodą Agencji NOLPRESS) z czasopisma NEXUS

Dwumiesięcznik „NEXUS”
http://www.nexus.media.pl
e-mail: listy@ufo.com.pl
Copyright (C) 1999 by Agencja NOLPRESS